گزارش بازدید صنایع شیر ایران(پگاه تهران)
انجمن مدیریت کیفیت ایران با هدف ارائه دستاوردهای نظام مدیریت کیفیت در سطح اعضای انجمن جلساتی با میزبانی اعضای انجمن برگزار نموده است . در راستای تحقق این هدف استراتژیک و به منظور همکاری های علمی در بین اعضا و ایجاد ارتقاء و خودباوری و آشنا نمودن اعضا با محققان و صاحب نظران در رشته های گوناگون ، بازدید آموزشی در تاریخ  3 شهریور 94 از ساعت 9 الی 14،با حضور اعضای هیات مدیره انجمن ،اعضای کارگروه صنایع غذایی و نمایندگان انجمن مهندسی کیفیت غذای مازندران، ارزیابان جایزه ملی کیفیت و نمایندگان شرکت های حقوقی عضو انجمن در شرکت پگاه تهران با هماهنگی انجمن مدیریت کیفیت ایران برگزار گردید.
جهت گزارش بازدید کلیک نمایید.
  

بازدید از گروه صنعتی پارس مینو
انجمن مدیریت کیفیت ایران در راستای برگزاری بازدید های دوره ای در تاریخ 22 مرداد 93 به همراه اعضای کارگروه غذایی  انجمن  با هدف ارائه دستاوردهای نظام مدیریت کیفیت و ارائه تجربیات موفق ، از بخش ها و سالن های تولید و محصول شرکت پارس مینو  بازدید نمودند.
جهت دریافت گزارش کلیک نمایید.

گزارش بازدید تورتعالی مدیریت دانش انجمن مدیریت کیفیت ایران
از گروه مپنا(واحد توسعه دانش)

کارگروه تخصصی مدیریت دانش انجمن مدیریت کیفیت ایران به همراه دبیر انجمن مدیریت کیفیت ایران و اعضای کارگروه با هدف ارائه دستاوردهای نظام مدیریت کیفیت در سطح اعضای انجمن در زمینه مدیریت دانش،تور تعالی مدیریت دانش را با همکاری واحد توسعه دانش شرکت مپنا در تاریخ 5 آبان 93 برگزار نمود.
جهت دریافت گزارش کلیک نمایید.


بازدید از شرکت ماشین سازی یاقوت تبریز
کارگروه تخصصی ارگونومی انجمن مدیریت کیفیت ایران  با هدف ارائه دستاوردهای نظام مدیریت کیفیت در سطح اعضای حقوقی انجمن در زمینه ارگونومی، از بخش ها و سالن های تولید و محصول شرکت ماشین سازی یاقوت تبریز تولید کننده انواع تریلرکفی سه محور،تریلر چادری و تریلر کانتین در تاریخ 22 مرداد93 بازدید نمودند.
جهت دریافت گزارش کلیک نمایید


بازدید از کارخانه گروه صنعتی زر ماکارون
انجمن مدیریت کیفیت ایران با هدف ارائه دستاوردهای نظام مدیریت کیفیت در سطح اعضای انجمن و در راستای تحقق این هدف استراتژیک و به منظور تقویت روحیه نشاط همکاری های علمی در بین اعضا و ایجاد ارتقاء و خودباوری و آشنا نمودن اعضا با محققان و صاحب نظران در رشته های گوناگون بازدید آموزشی در تاریخ 4 تیر 93 در کارخانه گروه صنعتی زر ماکارون برگزار نمود.
در این بازدید علاوه بر مشاهده روند خط تولید نسبت به ارئه گزارش استراتژی سازمان ، گزارش بالاترین معیار زر در جوایز تعالی و شاخص ها و کایزن،معرفی فعالیت‏های واحد آمار و برنامه ریزی پرداخته شد.
بازدید از معاونت تولید خودروی سواری شرکت ایران خودرو
با عنایت به نتایج اثربخش کیفی و کمی حاصله در سنوات اخیر و سطح بلوغ سازمانی در معاونت تولید خودروی سواری ، واحد تعالی شرکت ایران خودرو با همکاری انجمن مدیریت کیفیت ایران نسبت به برگزاری تور سرآمدی در دو حوزه " كنترل فرايند توليد" و " طرح نظارت" با حضور مدیران میانی و ارزیابان جایزه ملی کیفیت ایران در هفته سوم شهریور ماه سال 92 برگزار گردید.
فراخوان تور تعالی
پوستر


بازدید از معاونت قطعات پرسی شرکت ایران خودرو
واحد تعالی شرکت ایران خودرو با همکاری انجمن مدیریت کیفیت ایران
تور تعالی کیفیت با موضوع هزینه های کیفی و سیستم های نگهداری و تعمیرات (پرس – قالب) و بازید از خطوط  را برگزار نمود:
به گزارش روابط عمومی انجمن مدیریت کیفیت ایران ، با توجه به نتایج اثربخش کیفی و کمی حاصله در سنوات اخیر و سطح بلوغ سازمانی در معاونت تولید قطعات پرسی ،واحد تعالی شرکت ایران خودرو با همکاری انجمن مدیریت کیفیت ایران در دوحوزه هزینه های کیفی و سیستم های تعمیرات و نگهداری همراه با بازدید از خطوط سالن پرس و قالب  با حضور معاونت و مدیران شرکت ایران خودرو (معاونت تولید قطعات پرسی) و ارزیابان جایزه ملی کیفیت و اعضای حقوقی انجمن مدیریت کیفیت ایران مورخ 16 تیرماه 92 برگزار گردید.(جهت دریافت گزارش بازدید کلیک نمایید)


بازدید دستاوردهای مدیریت کیفیت فراگیر در شرکت فولاد خوزستان
انجمن مدیریت کیفیت ایران در راستای برنامه های آموزشی خود در بررسی تجربیات و چالش های موجود در حوزه مدیریت کیفیت در صنایع مختلف اقدام به برگزاری دوره « دستاوردهای مدیریت کیفیت فراگیر » در صنعت فولاد به میزبانی شرکت فولاد خوزستان نموده است.
در این دوره یک روزه که مورخ 27 خرداد 92 در محل تالار طوبی شرکت فولاد خوزستان با حضور نمایندگانی از شرکت های عضو انجمن مدیریت کیفیت ایران و با همکاری و معرفی این انجمن ،شرکت مپنا، صنایع شیر پگاه ایران، شرکت ملی حفاری ایران  شرکت ملی صادرات گاز ایران، گروه صنعتی سپاهان، گروه ملی صنعتی فولاد ایران، سازمان ملی  استاندارد ایران، شرکت فولاد اکسین، شرکت نورد و لوله اهواز، دانشگاه شهید چمران ، رئیس و دبیر کمیته متناظر TC17  جناب آقای دکتر زارع علوی و آقای مهندس پولادگر) و جمعی از مدیران، روسا و کارشناسان شرکت فولاد خوزستان برگزار گردید.
(جهت دریافت گزارش بازدید کلیک نمایید.)