لیست اعضای حقوقی انجمن مدیریت کیفیت ایران
 
آرم سازمان سازمان شماره عضويت مديرعامل
 سهامي لوله سازي اهواز  1005 عبدالحسین بساق زاده
شرکت بوتان (سهامی عام)  1017 موسس: محسن خليلي عراقي
مدیرعامل: آقای برائی

 
 ملي نفتكش ايران  1032 سیروس کیان ارثی
 فولاد خوزستان  1038  محمدرضا مدرس خیابانی
سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران 1043 داریوش حمیدی
   توليد‌‌‌‌مواد‌‌‌‌اوليه‌‌‌الياف‌‌‌مصنوعي(DMT)  1059  مهندس مذنبی
 بين المللي مهندسي ايران (ايريتك)  1062  علی همت
 گروه صنعتي بارز  1065  عباس عباسي ابيانه
 سيمكو  1070  مهندس پرويز هورفر
 سيم لاكي فارس  1078  مهندس حسن شكرريز
 كشتيراني جمهوري اسلامي ايران  1082  
 نفت پارس  1088 مهندس حمیدرضا خلیلی
 اس جی اس  1108 علی ابراهیم زاده
 فنر سازي خاور  1102  مهندس بهمن بينش
 (آي.جي.اس)Iran Group of surveyors  1111  علي مهتاب روشن
 پتروشيمي شازند  1114 ابراهیم ولدخانی
 سازمان مديريت صنعتي  1173 دکتر محمد علی محمدی
   نفت بهران  1181  مهندس اسعد عزیزی
  توف نوردTÜV NORD  1193 دكتر كامران رضايي
 صنعتي گام اراك  1201  مهندس نصرا.. رهنما
 پارس الكتريك  1211  مهندس محمد حسن آقایی
 مهندسي مهاران  1213  مهندس بهرام استواري
 پتروشيمي بندرامام  1216  رضا امیری
 كارتن مشهد  1222  دكتر حسين متين راد
 صنعت چوب شمال  1226  مهندس مسلم فدايي
 پتروشيمي تبريز  1227 سیاوش درفشی
   داروپخش  1238  دكتر مهدی پیرصالحی
 IMQ  1239 کارابدیان
 زامياد  1240  فریدون حمیدی
 پالايش نفت اصفهان  1242 لطف علی چاوشی
 پالايش نفت بندرعباس  1244  نامور
 سهامي خدمات مهندسي برق ـ مشانير  1250 محسن وهابیان طهرانی
 مهندسي مشاور مهاب قدس  1251  ناصر تركش‌دوز
 لاستيك پارس  1264  مهندس بهزادپور
 ملي حفاري ايران  1265  مهندس سپهر سپهری
 فومن شيمي  1267 دکتر حمید قاسم نژاد
   معدني نسوز سميرم  1295  مهدی پورصالح
   صنايع كابل كرمان و كاويان  1298  مهندس عليقلي فرداد
 مديريت پروژه‌هاي نيروگاهي (مپنا)  1304  مهندس عباس علي آبادي
 توليدي شيرسازي سامين  1308  مهندس كورش نوري
گروه صنعتی پاکشو 1309 محمد عالمی
روغن نباتی شماره 2 ورامین 1320 بهزاد کریمیان
 بيمه دانا  1324 دکتر بیژن صادقی
 البرز چليك ايران  1329  مسعود مختاري
 ساختماني تاسيساتي 115  1335  محسن ضرابي
 سيمان اروميه  1343  مهندس باقري فرد
 مهندسين مشاور ناموران  1351  احمد عطار
 فاراتل  1352  خسرو افقهي
 محورسازان ايران خودرو  1357 دکتر غفوریان
شیر پگاه قارس 1359 محمد امین حنیف پور
 پژوهشگاه صنعت نفت  1363  دکترجعفر توفیقی
 كربن ايران  1367 مهندس شکور شمس
  شیرپاستوریزه پگاه گلپایگان 1368 مهندس قدوسی
   سازمان صنايع دفاع  1373   مرتضي مخلمباف
 سيمان هرمزگان  1374 مهندس جعفر رحمان زاده
 صنايع شير ايران  1376 مهدس وقوعی
 لويد آلمان كيش  1381  مهندس محمدرضا طالبي
   گلسار فارس  1397 سیدجلال فرهمند
 بازرسي كيفيت و استاندارد ايران  1402  اشکان گلپایگانی
   مهندسي و‌ساختماني جهانپارس  1411 مهندس نادر عطایی
   سيمان كرمان  1417 محمدرضا حیدری
 ذوب آهن اصفهان  1419 احمد صادقی
 مهندسي صنعتي فهامه  1433  سيد ساسان مهركيان
 سازمان اتكاء  1441  محمد مهدی کربلایی
   داده‌هاي زميني پارس  1443 دکتر مصطفی زاهدی آزاد
   مهندسي تكناب  1457 مهندس حسینی
 ماشين‌سازي اراك  1463 مهندس جعفر صفری
 انديشه‌ نگار پارس  1464 علی سروری
   گروه صنعتي انتخاب  1472 محمدرضا دیانی
   رادياتور ايران  1475  مهندس کميزي
   شیمیایی بهداد  1476 پیام شاه علی
   مهندسين مشاور شورا  1477  علي قرشي
  پالایش نفت تهران 1479 مهندس ناصر بابایی
 صنايع شيميايي غفاري  1481  سيامك غفاري
   فردان الكتريك  1483  مهندس صدرایي
   گاز استان اصفهان  1485 سیدمصطفی علوی
   روانكاران احياء سپاهان  1486 شهاب عظیمی پور
   اركان ارزش  1487  بهزاد نقي‌زاده
   گروه صنايع كابلسازي افق البرز  1493  علي هاشمي
   مؤسسه رده‌بندي ايرانيان  1494  حسن رضا صفري
 گروه صنعتي زرماكارون  1506 مرتضی سلطاني
 شرکت توسعه منابع انرژی توان  1508 مهندس سیدمجید هدایت
 پالايش گاز شهيد هاشمي‌نژاد  1512 مهندس ناصر اسلامی
 شير پاستوريزه پگاه تهران  1513 حسن جودکی
 گروه صنعتي ايران خودرو 1515  مهندس هاشم يکه زارع
   مجتمع صنايع پتروشيمي كرمانشاه  1520 احمدرضا اشتری
   توليدي وصنعتي انرژي كشور  1522  عبداله مهديان
   كابل سينا  1523  نادراحمدي
 پگاه آذربايجان شرقی 1524 کریم شایان
   مهندسی وساخت برق وکنترل مپنا(مکو)  1526 دکتر محمد حسين رفان
 سایپایدک  1528 رحیم علیشاهی
   شیرپاستوریزه پگاه کرمان 1529 دکترمجتبی ابراهیمی
   مهندسین مشاورپویاراهکارکیان  1535  فرزانه نادری
   صنایع موکت همدان  1538  دکترعلیمردان شیبانی
   بازرسی فنی فراساحل آریاپرشین  1539  فرزادطاهری
   گروه تولیدی وصنعتی پارسیان ترمز  1540  علیرضابختیاری
 تولیدی آردجرعه شاهین اصفهان  1541  مژگان عصارزادگان
شیرپاستوریزه پگاه زنجان 1543 اسماعیل بیاتی
  خدمات بازرسی فنی فرادانش   1544 دکتر حمیدرضا کلباسی
 صنایع فراساحل(صف)  1545 فرشید سیدحسینی
 تولیدی تک ماکارون  1546  احمدصادقیان
 شرکت گاز استان تهران 1547  سعید مومنی
 مهندسین مشاور نافع امین 1548  مجتبی قدمیاری
 اورند پیشرو  1550  حمیدرضا صمدی
 موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر 1551  فاطمه دانشور
 سقزسازی کردستان(ون) 1552 محمدنجیب شریفی
ماشین سازی یاقوت تبریز 1553 خسرو خانبابایی
  داروسازی اسوه  1555 دکتر محمد تقی دارابی
بازرسي فني و مهندسي نوآوران کيفيت پارس 1556 عليرضا آژيده
  ورافن توس 1557 آرش ياوري فر
شير پاستوريزه پگاه گيلان 1558 محسن ناصر اسلامی
آرد زر ساوجبلاغ 1559 مهدي اميني
صنايع غذايي کامبيز 1560 محمد پيروز حميدي
صنعتي سموليناي زر 1561 امير اميني
صنايع شيمي ساختمان آبادگران 1562 سيد البرز مجذوب حسيني
شرکت صنعتی و بازرگانی صحت 1563 فرهاد نيل فروشان
زرين خاک قائن 1564 احسان ميرزاده
شرکت سرمایه گذاری ،بازرگانی و خدمات مالی-اقتصادی کیش اسپتنا 1565 محمد حسن محمدزاده
نیرو محرکه 1566 حسن کاظم اوینی
پارس تن آرا 1567 فرهاد جهانبخش اصل
موسسه فرهنگی همه راز موفقیت 1568 احمد حلت
شرکت فراورده های لبنی کاله 1569 مهران سیدی راد
فراورده های لبنی بهار دالاهو(مانیزان) 1570 امیرحسین صفری
شرکت فولاد مهر سهند 1571 حسین رسولی
پایدار آزما پارسه 1572 علی موسوی
مهندسی پیشگامان رفیع ایرانیان(مپرا) 1573 علی صفر نامجو
گیتی سازان صنعت سنا 1574 جواد مینایی فرد
شرکت ایمن خودرو شرق 1575 نسرین یوسفی عارفی
شرکت نورد لوله قائم 1576 مهندس نظری
شرکت صنعتی تولیدی حافظ پلاستیک 1577 سید عبدالحمید گلستانه
صنایع ذوب ایران 1578(وابسته) میثم آهنگران
شرکت لیزینگ اقتصاد نوین 1580 ایمان فرجام نیا
شرکت لامپ پارس شهاب 1581 بهمن دژاکام
شرکت فن آوران مدیریت علم هم افزا

سامانه عمومی هم افزا
1582 محمد هنربخت
مجتمع صنایع لاستیک یزد 1583 اسکندر ستوده
ورق خودرو چهارمحال بختیاری 1584 مهندس اصغر اسماعیلی
شرکت شاندیز نگین پویا 1585 جلیل جعفری شاندیز
شرکت رضوان شکلات 1586 آقای مهندس آثویا ابراهیم زاده
شرکت انتقال داده های آسیا تک 1587 محمدعلی یوسفی زاده
شرکت احداث صنایع و معادن سرزمین پارس(پامیدکو) 1588 لطیف دشت بزرگی
شرکت پخش عقاب 1589 امیرحسین ناصری
شرکت بیسکو لارج (درنا) 1590 صمدر سولوی
پتروشیمی مهاباد 1591 محسن مجیدی
سیمان شاهرود 1592 علی اصغر گرشاسبی
پل آستارا صنعت 1593 بهرام طیبی
سازه های فلزی شهریار 1594 شهرام شیرود بزرگی
گروه صنعتی پیروی -آهنگری نوین 1595 رامیار منصوری
سیم و کابل افق الکتریک ابهر 1596 مهندس جعفر جلیلی
آلومینیوم المهدی 1597 محمد نصوری
تلاشگران ارتقای کیفیت تاک 1598 میربهروز غیبی
غرب استیل 1599 آقای گلوردی گلستانی
  پیشگام علم و فناوری سرآمد 1600 ایمان رستگارمقدم
  بازرسی مهندسی آریا فولاد قرن 1601 مهدی رحیمی
ساره خودرو ماندگار 1602 محمد گوهری نژاد
بازرگانی مواد غذایی شکلی 1603 دکتر محمدتقی شکروی
  فن خاک سرخ سپهر ایرانیان  1604 محمدبابازاده
صنایع غذایی پیچک 1605 حسن زنوزی
شرکت توسعه صنایع نفت و انرژی 1606 حمیدرضا مشایخی
موسسه مدیریت بهره وری هوشمند سرآمد ایرانیان 1607 عباس صادقی
شرکت شبکه بهینه کاوی ایرانیان 1608 احسان جنتی فرد
  بهارنوش خزر 1609 آقای مهندس حیدری
مهندسین مشاور پارسیان هوشمند سرآمد 1610 مصطفی بغدادی
  پیشرو پوشان پارسیان 1611 هادی جهانبخش اصل
گروه مدپا 1612 محمود ولی پور نراقی
  شرکت کابل باختر 1613 سالار فخری
شرکت نمانور آسیا 1614 محمد مصطفوی
لبنیات و بستنی رامک 1615 هاشم نصیری
شرکت مهندسی  هوشمند درب خرم 1616 مازیار نجاتی
آرمان صنعت پادمیرا(URS) 1617 سعید احسانی
آریارسانه تدبیر(شاتل) 1618 احمد نخجوانی
بین المللی توسعه و مهندسی پارس( هلدینگ پیرکو) 1619 دکتر مالک الهی
  فرامعیار اوراسیا 1620 مهندس جمال اصفهانی
شرکت بین المللی پدیده تبار 1621 زینب حبیبی تبار
بازرسی مهندسی آراد پایا کیفیت آریا 1622 صادق پورقربان
شرکت صنعتی و خدمات مهندسی ایران 1623 فرهاد فلاحی
  توسعه هوشمند نوین بهره وران 1624 کامبز منتظری
  تولیدی و صنعتی عقاب افشان 1625 بهروز مرادی روئین تنی
لایف سرویس پارسه 1626 احمد امین آقایی
لایف برد پارسه 1627 سعید جابری
مجتمع صنعتی آرتا ویل تایر 1628 علیرضا انصاری
آرپان پژوهش آروین 1629 کاوه رهبر بروجردی
گروه پارسیان هوشمند یگانه 1630 فرشید شکرخدایی
نوین بافان پرنگ منطقه آزاد انزلی 1631 احمد طاهری
تولیدی و صنعتی سامد 1632 حسین محمودی خراسانی
شرکت طلوع دانش کیفی TDQ-COMPANY 1633 مریم احدی
لوله سبز چابهار(کایر پایپ) 1634 علی احمدی
شرکت دانش بنیان رشد فرد و کسب و کار 1635 غلامحسین رادمرد قدیری
صنایع خاک چینی ایران 1636 سلیمان نوروزی
  شرکت سیوان پارمیس 1637 سید محمد رسول موسوی نسب
  صنایع زرین خودرو اصفهان 1638 عزیز الله احمدی
پالایش کالای جهان نوین 1639 حسن قمری
شیمیایی قوام کار 1640 عزت اله مهدی زاده اقدم
مشاوران مدیریت نور 1641 امیرمهدی اعتباری
صنایع پریان پلاست 1642 مهدی برزگراکرامی
  توسعه بازرسی فنی مانیستار فرادیس 1643 سیده شیما حسینی
پایش پیشرو صنعت ایمن 1644 شهاب شاه محمدی
  رابین رهاورد ویرا 1645 جمشید خوشدل سخنور
ذوب و احیاء روی قشم 1647 امیر رحیمی
  کوره شهاب 1647 محمد رحیمی