انجمن مدیریت کیفیت ایران برگزار می کند:

دوره « دستاوردهای مدیریت کیفیت فراگیر » در صنعت فولاد به میزبانی شرکت فولاد خوزستان

به گزارش روابط عمومی انجمن مدیریت کیفیت ایران ؛ انجمن  در راستای برنامه های آموزشی خود در بررسی تجربیات و چالش های موجود در حوزه مدیریت کیفیت در صنایع مختلف اقدام به برگزاری دوره « دستاوردهای مدیریت کیفیت فراگیر » در صنعت فولاد به میزبانی شرکت فولاد خوزستان نموده است.

در این دوره دستاوردهای شرکت فولاد خوزستان در استقرار نظام های مدیریت کیفیت ،زیست محیطی ، ایمنی و بهداشت حرفه ای، امنیت اطلاعات ، آموزش و کایزن ارائه خواهد شد.

تلاش انجمن مدیریت کیفیت و سازمان های برگزار کننده دوره بر این است که با برگزاری چنین دوره هایی ضمن برقراری ارتباط بیشتر میان اعضا و ایجاد فرصتهای آموزشی جدید، نسبت به تشکیل کارگروه های تخصصی برای بررسی تجارب و چالش های مدیریت کیفیت در صنایع مختلف اقدام نمایند.

لذا در صورت تمایل به شرکت در دوره آموزشی ،عضویت در گروه های تخصصی و یا میزبانی دوره های آتی مراتب را به دبیرخانه انجمن اعلام فرمایند.

 

خواهشمند است جهت انجام میزبانی مناسب و محدودیت مکان مراتب حضور خود را حداکثر تا تاریخ یکشنبه 18 خرداد به دبیرخانه انجمن با شماره تلفن 4-88101192 اعلام فرمایند.

 زمان و مکان دوره آموزشی و هم اندیشی گروه تخصصی سازندگان خودرو: دوشنبه 27 خرداد 92 از ساعت 30/8 لغایت 16 اهواز، شرکت فولاد خوزستان ، منازل مسکونی 200 دستگاه تالار طوبی